Sport in de wijk
Vanaf 4 september tot en met 13 oktober zijn er weer activiteiten in de wijken! De combinatiefunctionarissen van SportFriends hebben weer allerlei leuke activiteiten bedacht om lekker sportief bezig te zijn. Deelname is gratis. Aanmelden is niet nodig, je kunt er zo naartoe en meedoen. Benieuwd wanneer we bij jou in de buurt zijn? Zie onderstaand schema!
Overzicht wijkactiviteiten
We kunnen weer genieten van het mooie weer en mogen weer lekker buiten sporten. Wil je weten wanneer we bij jou in de buurt zijn? Bekijk onderstaand overzicht en we zien je graag op een van onze gratis activiteiten, inschrijven is niet nodig! Deze activiteiten vinden plaats van 4 september t/m 13 oktober.
Dag | Locatie | Tijd | Combinatiefunctionaris |
---|---|---|---|
Maandag | Schoolplein Stefanusschool | 14:30 - 16:00 uur | Giovanni 0344 - 785021 |
Woensdag | Schoolplein Molenwerf | 14:30 - 15:00 uur | Roy 06 - 37386101 |
Woensdag | Schoolplein Regenboog | 14:30 - 16:00 uur | Giovanni 0344 - 785021 |
Donderdag | Waterplein | 15:00 - 16:30 uur | Roy 06 - 37386101 |
Wijkevenement
Naast het reguliere sportaanbod in de wijk, willen wij graag samen met u een aantal wijkevenementen organiseren! Op deze manier willen wij ouders en kinderen samen in de wijk laten sporten. Heeft u ideeën over zo’n evenement, neem dan contact op met de sportcoach die bij u in de wijk actief is. Alle ideeën zijn welkom!
- Activiteit wordt begeleid door een sportcoach van SportFriends.
- Plezier en gezelligheid staat voorop.
- Deelname aan de activiteit is op eigen risico.
- Trek kleding aan waarin je lekker kan bewegen en wat vies mag worden.
- Zorg zelf voor iets te eten en te drinken.
Contactgegevens docenten:
Roy Meines:
meines@sportfriends.nl / 06 – 37386101
Giovanni van Bekkum:
vanbekkum@sportfriends.nl / 0344 – 785021